STW29NK50ZD ST   N-CHANNEL 500V - 0.11 OHM - 29A TO-247 FAST DIODE SUPERMESH MOSFET 20060909
STW29NK50Z ST   N-CHANNEL 500 V - 0.105 Ohm - 31A TO-247 Zener-Protected SuperMESH MOSFET 20060909
STW29NK50ZD ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Hitachi Metals 2SK1520 20120119
STW29NK50Z ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Fairchild FDH44N50 20120119
IRFP31N50L IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW29NK50ZD 20120118
FQA28N50F Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW29NK50ZD 20120118
FQA28N50 Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW29NK50ZD 20120118
IXFH32N50Q IXYS   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STW29NK50ZD 20120117
IXFH32N50 IXYS   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STW29NK50ZD 20120117
IXFH30N50Q IXYS   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STW29NK50ZD 20120117
IXFH30N50 IXYS   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STW29NK50ZD 20120117
全选
Total found 11 in 217540143