SSS60N06 Samsung Electronics Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 36A I(D) | SOT-186 20031026
SSS60N06 Samsung Electronics Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 36A I(D) | SOT-186 20031022
SSS60N06   [替换型号]Replacement:ST STP60NE06-16FP 20120101
全选
Total found 3 in 217540143