MTB60N06HDT4 ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-263AB 20031026
MTB60N06HD ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-263AB 20031026
MTB60N06HDT4 ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-263AB 20031022
MTB60N06HD ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-263AB 20031022
MTB60N06HD/D Onsemi   Power MOSFET 60 Amps. 60 Volts 20010820
MTB60N06HD ONSemi   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRF1010ES 20120118
IRF1010ES IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST MTB60N06HD 20120118
MTB60N06HD Motorola   [替换型号]Compatible Equivalent Toshiba 2SK2376 20120117
MTB60N06HD Motorola D2-PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2376 20120101
MTB60N06HD   [替换型号]Replacement:ST STB60NE06-16 20120101
全选
Total found 10 in 217540143